Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2010


dk1

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewien problem dotyczący gry po sieci:

 

Przejdę od razu do rzeczy, gram z kilkoma osobami karierę przez internet (oczywiście w tej samej lidze) i denerwują nas strasznie dni w których wszyscy mamy mecze, ale o różnych godzinach. Domyślacie się że po prostu mamy dużo czekania i niewiele grania ;]

Dodam że wszyscy mają odznaczone w ustawieniach |przenoszenie meczów do TV|

i to nie pomaga.

Czekam na wasze pomysły, a może ktoś spotkał się z czymś takim i wie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Ram: 2 GB

CPU: 2 Ghz

Wersja gry(update/patch): 10.2

Preferowane ligi: do uzgodnienia

Szybkość twojego netu: 6 mb

Możesz hostować: tak

W jakich godzinach grasz?: wieczory 20-24

GG: 4231829

 

Szukam osób zdecydowanych na gre długoterminową a nie na kilka dni czy meczy. Czas gry jak najczesciej w wieczory jesli ktos moze grac tylko do 22 albo 2 dni w tygodniu niech nawet nie pisze. Podkreślam szukam poważnych osób które chca pograc w FM2010

Odnośnik do komentarza

Szukam doświadczonych, najchętniej pełnoletnich, graczy do rozgrywki sieciowej.

Jest nas trzech, wszyscy mniej więcej w połowie między trzydziestką a czterdziestką.

Dwóch z nas to baaardzo doświadczenia gracze.

Rozgrywka planowana do stycznia/lutego 2011 roku, a może i dłużej

 

Liga: Ekstraklasa

Wersja: 10.2.0

Kluby już zajęte: Lechia, Zagłębie Lubin i Śląsk

Kluby zabronione na starcie: Legia, Lech, Polonia W-wa i Wisła

 

Rozegraliśmy już po 2 sparingi przed pierwszym sezonem, więc warto się pośpieszyć.

 

Szczegóły na skype: vonguzoff; gg: 10173144

Jest parę szczegółów "regulaminowych" do obgadania ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Ram: 2 GB

CPU: 2 Ghz

Wersja gry(update/patch): 10.2

Preferowane ligi: do uzgodnienia

Szybkość twojego netu: 6 mb

Możesz hostować: tak

W jakich godzinach grasz?: wieczory 20-...

 

Szukam osób zdecydowanych na gre długoterminową a nie na kilka dni czy meczy. Proszę o kontakt osoby kyórym nie straszna gra do 2 w nocy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

Chetnie zagram z kims, jestem doswiadczony z poprzedich wersji, jednak w FM 10 jeszcze nie gralem. Ogolnie daje sobie w to rade.

 

Dobre parametry komputerowe: procesor 5600+, 4gb pamieci ram, net 5mb, duza dostepnosc. TYLKO LUDZIE PELNOLETI !! Moge grac do poznych wieczorow, pozdrawiam i czekam na wiadomosci.

 

gg: 3193272

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja też chętnie z kimś zagram przez sieć.

 

Ram: 1,5 GB

CPU: 1,8 Ghz

Możesz hostować: Niestety kompa mam zbyt słabego na dobry hosting, więc rozgrywka w takim przypadku może nie być przyjemna. Dlatego przydałby się ktoś z mocnym sprzętem, ktoś kto zostałby hostem.

Wersja gry(update/patch): 10.2.

Preferowane ligi: do uzgodnienia

Szybkość netu: 1Mb/s

Dostępność do gry: Głównie wieczory po 19-20 (spokojnie do 2-3). W weekendy może więcej czasu, Wszystko do ugadania.

GG:1441442

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z chęcią zagram w sieci.

 

Ram: 4 GB

CPU: 2x 3,1 Ghz

Możesz hostować: Chyba moge, nie wiem czy neta nie mam za wolnego. Komp: AMD Athlon 2x 3,1Ghz, Ram 4gb, Grafa GF GTS250

Wersja gry(update/patch): 10.2.

Preferowane ligi: Najlepiej Angielska

Szybkość netu: 1Mb/s

Dostępność do gry: Wieczory po 19-20. W weekendy od rana.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Chętnie przyłączylbym do jednej z zagranicznych lig

 

Ram: 2gb, intel dual core 2ghz

możesz hostować: raczej net 1mb nie daje takiej mozliwosci

wersja gry: 10.0.3

dostepnośc: myślę że cały tydzien od 19/20

 

jeżeli ktoś potrzebuje gracza na trochę dłuższą rozgrywke niz 2 dni poprosze o kontakt

na priv wtedy sie zgadamy dokładniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hey, chciałem zagrać z kumplem w fm'a przez lan ale chcemy wziąć 2 różne ligi i pojawia się tu problem, że mecze rozgrywane są w różnych dniach i o różnych godzinach. A jeśli jeden z nas gra mecz to drugi musi czekać... Nie da się tak ustawić gry, albo ściągnąć jakiegoś programu który pozwalałby na kontynuowanie gry o jakieś 2-3 dni? Czyli, żebym np ja grał mecz 18 września a w tym samym czasie kumpel może sobie kontynuować grę do np 20 września. W ten sposób niezależnie od ligi, moglibyśmy grać mecze w tym samym czasie. Ja 18 on 20.

 

Aha, i wiem, że można po prostu stworzyć ligi w edytorze i po problemie. Ale bez tego nie da rady? Ewentualnie do starszych fm'ów rady na ten temat też są mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...