Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pozwalam, a co. ;)

 

Na początek drobna uwaga do tworzących nowe ligi - jest duży problem z barażami spadkowymi, co zaobserwowaliśmy niezależnie od siebie z mixerczakiem. Przez duży problem rozumiem naprawdę duży problem (zwłaszcza dla kogoś, kto wierzył w utrzymanie statusu ligowego w barażach :D). Poza tym, jak na razie, dodawanie nowych lig działa naprawdę wybornie, spodziewałem się dużo większej liczby błędów.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, wysmienicie i prosciutko :)

Pytanko: o co chodzi z tymi liczbami w ''reguly zmian'' 3 z 3 , 3 z 5 podczas tworzenia lig??

Tez zauwazylem problem z barazami.

Chcialem zrobic lige estonska i tam ostatni zespol spada a przedostatni i trzeci od konca graja baraze...nie moglem wykombinowac jak to zrobic.

Nie moglem tez uporac sie z pucharem cypru, gdzie zespoly (z tego co znalazlem w necie) trafiaja do dwoch czterozespolowych grup i pozniej chyba 2 pierwsze z kazdej grupy ida dalej.

Odnośnik do komentarza

wlazlem w ten caly edytor, chcialem sobie zrobic np lige Senegalska ale nie moge :/

wszystko jest dobrze do momentu az mam sobie wybrac system rozgrywek ligowych lub pucharowych, dalej juz mam same puste pola i nic nie moge wybierac..

bo ligi Senegalu nie ma w bazie danych nawet ze statusem "nieaktywna"

 

musisz utworzyć tę ligę w zakładce rozgrywki -> dodaj

 

@elenter, w ligach które są dostępne od początku musisz na nowo skonfigurowac CAŁE reguły krajowe

Odnośnik do komentarza

Niestety, regionalizacja niższych lig jest tragiczna. Zrobiłem światową ligę - 8 poziomów (5 głównych i 3 regionalne). Zaznaczyłem granice regionalnych lig, wszystkie miasta mają współrzędne wpisane i co? Oto Lillestrom z powodzeniem występuje w lidze południowoamerykańskiej, a po sezonie Bunyodkor z ligi azjatyckiej przeniósł się ni stąd ni zowąd do północnoamerykańskiej...

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem sobie uaktywnić 5 ligę szwedzką (Div 3) i wszystko było ok dopóki nie włączyłem baraży. Normalnie jest tak, że drużyny z miejsc 10-11 sześciu grup czwartej ligi (Div 2) grają z wicemistrzami 12 grup piątej ligi (Div 3). Ale po ustawieniu play-offów spadków i awansów w obydwu ligach wyskakuje taki błąd: http://img402.imageshack.us/img402/954/10312009011606.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...