Skocz do zawartości

Data Editor


golex

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam.

 

Używałem edytora z pierwszego linka.

Nudzę się, więc wymyśliłem raz coś nowego i nie daje mi to spokoju aż do teraz.

 

Chciałem, aby nazwiska, kraje i nazwy klubów były widoczne jak w transmisjach TV, czyli pisane wielkimi literami.

BORDEAUX, GERMANY, Frank LAMPARD, Maciej ZURAWSKI.

 

I mam problem.

O ile przeboleję utratę wstecznego akcentu na e w "Mexès" dla "MEXES" (na koszulce Romy w rzeczywistości akcentu nie ma) to nie mogę pogodzić się z nazwami klubów.

 

Są w grze wielkie Ø żeby zrobić BRØNDBY, Å żeby zrobić np. DJURGÅRDEN, È dla STANDARDU LIÈGE.

Brakuje mi à dla SÃO PAULO, Ñ dla LA CORUÑY, Ï oraz akcentów wstecznych dla À (CITTÀ DI PALERMO),Ì, Ò (PATERNÒ) oraz Ù.

 

Czy wie ktoś jak zmienić wielkość tych liter? Wordowe shift + F3 nie działa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

To bardzo skomplikowana i ważna kwestia. Reputacja ma znaczenie co do statusu w drużynie, ma rownież dużo do gadania z cena i zainteresowaniem w ligach. Sa widełki ligowe, zależnie gdzie ale to rownież jest nieco inne od tego jak aktualizujesz, na jakiej bazie aktualizujesz itd.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Witam panowie po dłuższej przerwie :) Mam pytanko, bowiem częściowo udało mi się zamienić systemy ligowe Polski i Anglii. Angielska po zamianie działa bez zarzutu (no może limit obcokrajowców jest po Polskiej lidze :) ), lecz Polska już nie. Wszystkie zespoły są dodane prawidłowo, głównie oprócz dodawania nowych zespołów uzupełniałem drużynami rezerw. Nie wykluczam także, że problemem może być brak polskich zespołów w Lower League, choć tej ligi w edytorze nie mogę znaleźć... Pomoże ktoś? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...