Skocz do zawartości

Wojny klubowe - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni mecz Polonii był przed kasowaniem Livescora i raczej nie mam szans na screena. A bana przyjmę na klatę

Ostatni mecz Polonii z Cracovią nie został przeze mnie ani słowem skomentowany w Livescore. Czemu? Bo na forum zalogowałem się dopiero po 17:00 przed meczem Lech - Ruch. Nie wiem co chcesz osiągnąć tym kłamstwem ale niech reszta użytkowników forum wystawi sobie laurkę na Twój temat. Jesteś perfidnym kłamcą.

 

A sprawa bana dla Ciebie zostanie przedstawiona ModTeamowi.

Odnośnik do komentarza
To stare jak swiat. Marynia jako temat niejako dla wtajemniczonych ma luzniejsze reguly (oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku).

I dlatego stwierdzenie "msza w KK jest nudna" podciąga się pod prowokacje religijne?

Marynia nie ma żadnych luźniejszych reguł. SZk to źle ujął. Jest to taki sam temat jak każdy inny na forum i z taką samą surowością traktowani są w nim użytkownicy łamiący regulamin.

Odnośnik do komentarza
Parę razy w Lajfskorze padło określenie dysko-polo ale to raczej z ust Icona

Udowodnij albo lecisz z banem. Screeny, zdjęcia, cokolwiek.

 

Ostatni mecz Polonii był przed kasowaniem Livescora i raczej nie mam szans na screena. A bana przyjmę na klatę

Ostatni mecz Polonii z Cracovią nie został przeze mnie ani słowem skomentowany w Livescore. Czemu? Bo na forum zalogowałem się dopiero po 17:00 przed meczem Lech - Ruch. Nie wiem co chcesz osiągnąć tym kłamstwem ale niech reszta użytkowników forum wystawi sobie laurkę na Twój temat. Jesteś perfidnym kłamcą.

 

A sprawa bana dla Ciebie zostanie przedstawiona ModTeamowi.

 

Weź Icon zajaraj sobie czasem trawkę albo wytrzeźwiej, bo jak od kilkunastu dni, bądź kilku tygodni obserwuję Twoje wypowiedzi, to aż przykro mi patrzeć. Kiedy ktoś nawiąże do Twojej wypowiedzi, zarzuci Ci cokolwiek, reagujesz jak człowiek z zaburzeniami emocjonalnymi - jesteś tutaj moderatorem, Twoim zadaniem jest gaszenie konfliktów, a Ty przypominasz tego strażaka co wznieca ogień albo przynajmniej bawi się zapałkami, a potem czym prędzej pędzi z benzyną za pazuchą. Idąc Twoim żenującym rozumowaniem mogę stwierdzić, że także jesteś perfidnym kłamcą, bo zapowiadasz bana, kiedy udowodnisz Rafee kłamstwo, udowadniasz, a potem przekazujesz sprawę MT. W skrócie - kłamiesz, mówisz o natychmiastowym, pewnym banie, a potem posyłasz sprawę dalej.

Po zeszłorocznej nagonce myślałem, że weźmiesz ją pod uwagę przy pracy na CMF, bo bywała w niektórych momentach całkiem rzeczowa. Teraz widzę, że znowu zachowujesz się tak samo. To jest zupełnie żenujące. Nie obchodzi mnie czy za to dostanę bana, +1, PW, czy cokolwiek. Masz obsesję na swoim punkcie i z perspektywy tego, iż jesteś tutaj moderatorem, to po prostu smutne.

Odnośnik do komentarza

Proste jak budowa cepa - za oczernianie moderatora jest kara w postaci bana. A moja przyzwoitość nakazuje mi nie sądzić we własnej sprawie. Dlatego też Rafee został ostrzeżony, że za kłamstwa pod adresem moderatora grozi mu ban. Sprawa została przekazana ModTeamowi i to MT (z wykluczeniem mnie w tej sprawie) sprawiedliwie oceni na jak długi okres Rafee pożegna się z CMF. Nie widzę w tym ani żadnych zaburzeń na tle emocjonalnym, obsesji ani też kłamstwa - widzę rozsądne, wyważone i uczciwe postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Mały post odnośnie przekręcania nazw klubów.

Powtórzę zdanie, które napisałem w Maryni: nie widzę nic złego w żartobliwym przekręcaniu nazw klubów, o ile ktoś nie robi tego złośliwie.

Cóż, wydaje mi się, że dobry, znający klimat mod czy admin powinien odróżnić chamstwo od lekkich przytyków, których pojawia się sporo w Maryni.

Czasami sobie dogryzamy, drażnimy się, ale w większości wypadków nie chcemy się wzajemnie obrażać.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Dodano punkt dotyczący przekręcania nazw klubów, a jak to się ma do nazwisk? Przykład : Pedalski - Podolski itp.

Złośliwe przekręcenia nazwisk zawsze było karane.

 

@ Wujek

Problem polega na tym, że takie forum jak to jest szczególnie wrażliwe na wojny klubowe. I dlatego mimo tego że uważam, iż meritum Twojego posta jest słuszne, zmuszeni jesteśmy niestety dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Dodano punkt dotyczący przekręcania nazw klubów, a jak to się ma do nazwisk? Przykład : Pedalski - Podolski itp.

Identycznie jak w przypadku klubów. Jest to zakazane.

Mały post odnośnie przekręcania nazw klubów.

Powtórzę zdanie, które napisałem w Maryni: nie widzę nic złego w żartobliwym przekręcaniu nazw klubów, o ile ktoś nie robi tego złośliwie.

Cóż, wydaje mi się, że dobry, znający klimat mod czy admin powinien odróżnić chamstwo od lekkich przytyków, których pojawia się sporo w Maryni.

Czasami sobie dogryzamy, drażnimy się, ale w większości wypadków nie chcemy się wzajemnie obrażać.

Tyle ode mnie.

Zdefiniuj mi żartobliwe przekręcanie nazw klubów.

Odnośnik do komentarza
To stare jak swiat. Marynia jako temat niejako dla wtajemniczonych ma luzniejsze reguly (oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku).

I dlatego stwierdzenie "msza w KK jest nudna" podciąga się pod prowokacje religijne?

Marynia nie ma żadnych luźniejszych reguł. SZk to źle ujął. Jest to taki sam temat jak każdy inny na forum i z taką samą surowością traktowani są w nim użytkownicy łamiący regulamin.

A ja ośmielę się z tym nie zgodzić.

Mam cytować na dowód :>

Odnośnik do komentarza

Drogi Iconie, dla mnie nazwy Kuchenkorz i Dysko-Polo są żartobliwe. Osobiście nie widzę w nich negatywnego.

Trochę dziwne będzie jeżeli me_who podczas jakieś rozmowy ze mną dostanie bana za tekst w stylu Łasica łobuzie, twoje Dysko-Polo wygląda równie atrakcyjnie jak Andrzej Gołota w bikini.

Nie możemy dać sie zwariować. Sam będąc adminem często przesadzałem z banami i warnami. Człowiek był głupi, chciał być świętszy od papieża. Dlatego mam nadzieję, ze nie popadniemy w paranoję.

 

Tak czy inaczej szanuję waszą decyzję. Macie sporo racji.

Odnośnik do komentarza
Problemem jest chyba tylko to, że dla niektórych żartobliwe określenie bywa ciosem poniżej pasa. Niestety nie da się dogodzić każdemu...

Więc może wypada mieć trochę więcej dystansu do siebie i otoczenia. Osobiście popieram Wuja.

Chyba każdy widzi różnicę w określeniu choćby Legła, a Czelski. Jakoś to drugie określenie mnie nie razi i nie wydaje mi się obraźliwe, w przeciwieństwie do pierwszego.

Odnośnik do komentarza

jest jedna zasadnicza różnica - przedstawiasz przykłady, gdzie ktoś do Ciebie się personalnie zwraca. sądzę, że omawiany tutaj zakaz dotyczy przede wszystkim przekręcania nazw itp. bez konkretnego adresata, rzucane w powietrze, gdzie chodzi głównie o złośliwości bez odbiorcy (dodatkowo napisane celowo i zwykle bez większego związku z toczącą się dyskusją).

Odnośnik do komentarza
Problemem jest chyba tylko to, że dla niektórych żartobliwe określenie bywa ciosem poniżej pasa. Niestety nie da się dogodzić każdemu...

Dlatego wspomniałem o tym, że admini powinni brać też pod uwagę klimat takiego miejsca jak Marynia.

Ktoś kto nas zna, przebywa w tym temacie spokojnie odróżni złośliwość od żartobliwego przytyku.

Przyznaję, chwilami może być to bardzo trudne, ale osoby z MT są na tyle inteligentne, że powinny sobie z tym poradzić.

Tym bardziej, że wielu z nas znają ze spotkań na żywo.

Odnośnik do komentarza
Problemem jest chyba tylko to, że dla niektórych żartobliwe określenie bywa ciosem poniżej pasa. Niestety nie da się dogodzić każdemu...

Dlatego wspomniałem o tym, że admini powinni brać też pod uwagę klimat takiego miejsca jak Marynia.

Ktoś kto nas zna, przebywa w tym temacie spokojnie odróżni złośliwość od żartobliwego przytyku.

Przyznaję, chwilami może być to bardzo trudne, ale osoby z MT są na tyle inteligentne, że powinny sobie z tym poradzić.

Tym bardziej, że wielu z nas znają ze spotkań na żywo.

Jasne Wujku i w 99% przypadków będziemy się starać wczuć w klimat i wyczuć taką przyjazną złośliwość. Ale nie licz, że zagwarantuję Ci, że tak będzie zawsze. Kiedyś ktoś może nie wyczuć tego klimatu i przywalić warnem.

Odnośnik do komentarza

Wujek - taka przypuszczalna sytuacja, która mi teraz przyszła na myśl.

 

Piszemy w Maryni ja i Ty. Ty rzucasz coś o (L)odrze a ja o Dyskobolii Warszawa. Ty się nie obrażasz bo traktujesz to jako przyjazny przytyk, ja się nie obrażam również. Przychodzi shqvarny i daję sobie obie ręce obciąć, że będzie miał do mnie dąsy, opisze sprawę w służbowym, na CM Rev, poruszy całą scenę jak to moderator perfidnie łamie regulamin, ble ble ble. I takich przypadków będzie więcej.

 

Rozumiesz czego my się boimy?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...