Skocz do zawartości

Wojny klubowe - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dowiedziałem się dzisiaj, iż "Kuchenkorz" nie jest już traktowany przez MT jako wykroczenie z kategorii "wojny klubowe", chciałbym uzyskać potwierdzenie, że dotyczy to przekręcania nazw wszystkich klubów? Czy dotyczy to również określeń w rodzaju "Legła" lub "Skisła", i czy obejmuje to także pisanie nazw klubów z małej litery?

Odnośnik do komentarza

Pisanie z małej litery jest zabronione. Przekręcanie nazw również. Co do Kuchenkorza, MT przyjął takie a nie inne stanowisko. Kiedy chciałem ukarać jednego z użytkowników za taki podpis. Pouczono mnie, że to nic obraźliwego i zakazano karania usera oraz zdejmowania podpisu. Osobiście dla mnie to pochodzi pod wojny klubowe ale nie reprezentuję tutaj swojego stanowiska a stanowisko MT, które jest takie a nie inne. Zresztą Buffu pisał do mnie w tej sprawie i dostał wcześniej odpowiedź. Buffu, możesz to potwierdzić co Ci napisałem odnośnie Kuchonkorza na PW?

Odnośnik do komentarza
Tylko że Czelsi jest zobrazowaniem sposobu polskiej wymowy nazwy klubu Chelsea, a z tego co wiem, to Kolejorz czyta się w Polsce Kolejorz.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sam Profesor wielokrotnie w livescore przedstawiał nazwę Lecha jako KKS - Kuchenkowy Klub Sportowy a teraz się burzy.

 

Sreal na pewno nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Tak potwierdzam. Pisałeś o stanowisku MT i Twojej niemocy w związku z nim, jeśli można to w ten sposób ująć.

 

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Czyli w skrócie - polityka jest taka, że Kuchenkorz można pisać, natomiast żadnej innej nazwy przekręcać nadal nie wolno, dobrze rozumiem?

 

Dokładnie tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Tak potwierdzam. Pisałeś o stanowisku MT i Twojej niemocy w związku z nim, jeśli można to w ten sposób ująć.

 

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Czyli w skrócie - polityka jest taka, że Kuchenkorz można pisać, natomiast żadnej innej nazwy przekręcać nadal nie wolno, dobrze rozumiem?

 

Dokładnie tak to wygląda.

 

Dzięki Buffu, MT gratuluję hipokryzji.

I dziękować dziękować dla Icona za szczegółowe wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza

Zaraz, przeciez zadne szczegolowe wyjasnienie tu nie padlo.

 

Sprawa tyczy sie JEDNEGO podpisu, w ktorym slowo Kuchenkorz jest linkiem do zrzuta screena ze strony UEFA, gdzie zorientowany redaktor przy Lechu umiescil logo Amiki. Uznalismy wiec, ze podpis nie jest umieszczony w celu podsycania wojen klubowych, ale w celu osmieszenia profesjonalizmu UEFA.

 

Czyli w skrócie - polityka jest taka, że Kuchenkorz można pisać, natomiast żadnej innej nazwy przekręcać nadal nie wolno, dobrze rozumiem?

Zle rozumiesz. Kuchenkorz dopuszczono jedynie w tym konkretnym kontekscie, wraz z tym konkretnym linkiem. Jesli na forum bedzie Kuchenkorz w kontekscie przesmiewczym, uzyty w sposob nieuzasadniony, prowokacyjny, ew. zamiennie z Lechem, to autora posta kara nie ominie. Podobnie jak za Sreal, Legle etc.

 

Doprecyzuje rowniez pare kwestii:

zakazano karania usera oraz zdejmowania podpisu

MT nie ma prawa zakazywac czegokolwiek swoim czlonkom, MT ustala wspolne stanowisko.

 

Tak potwierdzam. Pisałeś o stanowisku MT i Twojej niemocy w związku z nim, jeśli można to w ten sposób ująć.

Nie mozna tego w ten sposob ujac. Nikt tu nikogo nie krepuje i nie knebluje - po prostu wiekszosc uznala, ze w tym konkretnym przypadku i w tym kontekscie uznanie za obrazliwe byloby nadinterpretacja i naduzyciem.

Odnośnik do komentarza

Może tym razem osoby, które twierdziły inaczej niż ja przemyślą jeszcze raz swoje stanowisko i przyznają mi rację, że Kuchonkorz powinien również być napiętnowany skoro nie życzą sobie tego kibice Lecha.

 

Ja dla niektórych osób nie mam cierpliwości i wystarczającej siły, dlatego też w tej sprawie moje stanowisko przegrało z większością. To mnie się tutaj w większości przypadków przedstawia jako zło wcielone ale o wielu faktach użytkownicy nie wiedzą. Dlatego też tak długo jak demokratyczna większość (sic!) nie zdecyduje, że Kuchenkorz jest przekroczeniem nie mogę za niego karać.

 

Podpis Brytana tak sobie wisi już prawie rok. Były na niego skargi i zapytania w związku z nim. Ja nie jestem tutaj wszechmocny i nie mogę podejmować decyzji wbrew woli MT. Już teraz napisałem zbyt wiele za co mogą mnie spotkać nieprzyjemności...

 

Nie mozna tego w ten sposob ujac. Nikt tu nikogo nie krepuje i nie knebluje - po prostu wiekszosc uznala, ze w tym konkretnym przypadku i w tym kontekscie uznanie za obrazliwe byloby nadinterpretacja i naduzyciem.

Przepraszam bardzo ale od kiedy Ty jesteś większością?

Odnośnik do komentarza

FYI - ja się nikogo nie czepiam, MT rządzi, a ja się stosuję do zarządzeń. Po prostu zdziwiła mnie zmiana dotychczas stosowanej praktyki, stąd moje pytanie. A jako kibic Lecha stwierdzam jednoznacznie, że Kuchenkorz mi zwisa i powiewa, bo mówi przede wszystkim o kompleksach tak piszącego. "Lech zdech" czy inny "Srech"znacznie bardziej by mnie zirytowały.

Odnośnik do komentarza
Uznalismy wiec, ze podpis nie jest umieszczony w celu podsycania wojen klubowych, ale w celu osmieszenia profesjonalizmu UEFA.

Nie podciągaj mnie pod to bo dobrze wiesz, że tego nie zaakceptowałem i nigdy nie zaakceptuję. To wbrew moim zasadom.

 

FYI - ja się nikogo nie czepiam, MT rządzi, a ja się stosuję do zarządzeń. Po prostu zdziwiła mnie zmiana dotychczas stosowanej praktyki, stąd moje pytanie. A jako kibic Lecha stwierdzam jednoznacznie, że Kuchenkorz mi zwisa i powiewa, bo mówi przede wszystkim o kompleksach tak piszącego. "Lech zdech" czy inny "Srech"znacznie bardziej by mnie zirytowały.

A mnie Kuchenkorz razi. I sugeruję by nie zostawić tej sprawy od tak sobie bo tak MT postanowił. To otwiera furtkę do innych przekręceń nazw. Podobnie jak kurnik w odniesieniu do małego stadionu piłkarskiego. I z mojej strony nigdy nie było tolerancji wobec tego typu zachowań.

Odnośnik do komentarza
Zaraz, przeciez zadne szczegolowe wyjasnienie tu nie padlo.

 

Sprawa tyczy sie JEDNEGO podpisu, w ktorym slowo Kuchenkorz jest linkiem do zrzuta screena ze strony UEFA, gdzie zorientowany redaktor przy Lechu umiescil logo Amiki. Uznalismy wiec, ze podpis nie jest umieszczony w celu podsycania wojen klubowych, ale w celu osmieszenia profesjonalizmu UEFA.

Za dużo śpiewających fortepianów i interpretacji prowadzącego program... Gdyby do zdjęcia prowadziło inne słowo - byłoby to oczywiste prześmiewanie profesjonalizmu UEFA. Ale to konkretne słowo nie dotyczy przecież federacji, a konkretnego klubu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...