Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja NFL, która może mocno namieszać w tym sezonie. Elliott zawieszony na 6 meczów. Nie wiem na ile jest możliwe, że skrócą mu karę po odwołaniu, ale dwie rzeczy mnie ciekawią:

- jak Cowboys zareagują i czy Dak ogarnie więcej gry podaniem,

- kto go weźmie w Fantasy jak przez pół sezonu nie będzie można go użyć, gdy utrzymają te 6 meczów :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

 

Andrew Luck signs extension with Colts through 2021

Luck od tej chwili najlepiej opłacanym zawodnikiem w NFL.

 

 

I pobył nim zaledwie rok. Rapoport podaje, że Carr zainkasuje od Raiders 125 mln za 5 lat gry.

 

 

I nowy lider. Stafford dostanie od Lions 135 mln za 5 lat gry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cały sezon szykował się nowy rekord pod względem wygranych w regular season (wynoszący 116 zwycięstw), ale idący nań Dodgers całkowicie się rozsypali na przełomie sierpnia i września przegrywając bodaj 14 z 15 meczów, w tym 11 z rzędu. Ot, cały baseball :) W czasie gdy marzenia o rekordzie umierały w Los Angeles, swoją serię zwycięstw budowali uczestnicy zeszłorocznego World Series - Cleveland Indians. Wygrywali, wygrywali, aż dzisiaj w nocy odnieśli 21 zwycięstwo z rzędu, tym samym bijąc rekord dla AL ustanowiony przez Oakland A's (unieśmiertelniony w filmie "Moneyball"). Drużyna z Cleveland jest czwartą w historii MLB drużyną z serią 20+ zwycięstw - obok wspomnianych Atheltics z 2002 (20), są to Cubs z 1935 (21) i nowojorscy Giants z 1916. Ci ostatni dzierżą rekord kolejnych meczów bez porażki - 26, ale, że w tej serii wypada jeden remis, to nie wszyscy uznają ją za legitną

Indians grają obecnie na niesamowitym poziomie, wręcz roznosząc rywali. Średnio każdy mecz wygrywają z przewagą niemal 5 runów, co jest deklasacją nieomal. Nie wiem czy forma nie przyszła o miesiąc za wcześnie, ale jakby utrzymali choć zbliżoną dyspozycję, to bez problemu wygrają World Series. No ale do playoffs jeszcze prawie trzy tygodnie i różne psikusy mogą się wydarzyć po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Packers dzisiaj nieźle zostali wykoszeni w starciu z Bears. Montgomery ma połamane żebra, jego zastępca Williams odniósł kontuzję kolana. Obecnie w rosterze jeśli chodzi o grę biegową zostali Aaron Jones, Devante Mays i Aaron Ripkowski (serio Packers? QB, RB i FB wszyscy z imieniem Aaron? :lol:) Dodatkowo do szitala zabrany został Devante Adams, który został zaatakowany w głowę przez rywala z Chicago.

Ciekawe czy Packers będą szukać jakiegoś RB (kogoś jak Christine Michael rok temu) czy wszystko postawią na atak powietrzny, który należy do najlepszych w lidze. Tylko czy ich O-Line wytrzyma, bo tam też kontuzja na kontuzji.

Odnośnik do komentarza

To uczucie, ze podpisujesz QB na dwa lata gwarantowanego kontraktu, zarzekawszy sie, ze będzie starterem, po czym po 4 meczach skreślisz go i wystawiasz młodzika, którego przepłaciłeś w drafcie...Ja nie wiem czy O-Line jest gotowe na ochronę Turbisky'ego. Chyba furora jaka robi Watson w Texans przyspieszyła decyzje, ale nie wiem czy to słuszna decyzja. Z Glennonem u steru byli w stanie wygrać z Steelers, wiec to nie jest katastrofa jak rok temu.

Odnośnik do komentarza

Football akademicki to jest jednak zupełnie inna dyscyplina niż to, co co tydzień można oglądać w NFL :)

Dzisiaj Western Michigan wygrało z Buffalo 71-68, z czego 77 punktów oba zespoły zdobyły w dogrywce :D Przez chwilę myślałem, że w NCAA rozpoczęły się rozgrywki koszykarskie, a tu takie zaskoczenie. Btw, świetna nazwa zespołu z Buffalo, ciekawe co było pierwsze Bills czy Bulls ;)

Odnośnik do komentarza

To lepsze to niż, jak Patriots z Tamba Bay:

 

 

Ledwo 19-14 zakończyli. Jeden powie, że gra obronna i takie tam. Ale to jest wynik jakby w socerze było 1-0 :( Całego meczu nie widziałem, tylko większe skróty, ale gra Pats to była taka, że zęby bolały.

Choć kibice Czerwonych mogli być niezbyt zadowoleni ze swoich kopaczy. Można zobaczyć jak słabo to robili.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...