Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam to mój pierwszy post. Od razu zaznaczam, że od kilku lat mam zawszę oryginalną gre, tak dla zasady. Pobrałęm patch opcją uaktualnienia w grze, ale nie zainstalował się sam jak w poprzednich latach. Gdzie mam wstawić go, żeby działało. Tak poprosiłbym powoli, bez skrótów, bo jestem starszej daty, że tak powiem.

Dzieki za jasne i konstruktywne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy juz było ale podczas meczu dalej mam błąd podczas meczu że pomocnicy zmieniają pozycje i później są czerwone kropki i musze ich na nowo ustawiac.W 9.1.0 był ten błąd i myślałem że w 9.2.0 bedzie lepiej ale dalej to samo

 

a przedłużyłeś kontrakt z klubem?

Odnośnik do komentarza

Mnie po instalce patcha 9.2 jedyne co się zmieniło to... "przekręty" z pozycjami spalonymi, których teraz jest masa! Tzn. program odgwizduje "spalonego" gdy w rzeczywistośći go nie ma...

Poza tym właściwie wszystkie błędy wciąż się pojawiają: bramkarz jak bezmyślnie wybijał piłkę tak nadal to robi, podczas kiedy "debil" w bramce przeciwnika rozgrywa piłkę idealnie. Gra przy przeciwniku, presing, ścisłe krycie w ogóle nie mają znaczenia - zawodnicy w ogóle się do tego nie stosują w przeciwieństwie do (jakiegokolwiek)przeciwnika. Dziwne zachowania zawodników kiedy już dobiegają do piłki, skośno-biegi z tuptaniem w miejscu, oddawanie piłki bez jakiejkolwiek próby walki o nią(chwilowe "zamrożenie"), nieatakowanie zawodnika będącego w posiadaniu piłki, czy wręcz "olanie" piłki która stoi tuż obok - tych sytuacji nie udało mi się wyeliminować pracując nad własną taktyką jak też po analizie "obcych" taktyk czy ich stosowaniu, modyfikowaniu, etc. ... TAKŻE PATCH W MOIM PRZYPADKU PRAKTYCZNIE NIC NIE ZMIENIŁ, A JESZCZE GRZE ZASZKODZIŁ!

Odnośnik do komentarza

Witam! Czy wiadomo coś nt. nowego patcha? Bo na oficjalniej stronie nic nie ma:/ A mam zamiar rozpocząć nową grę, tylko już z uaktualnieniami i bez niektórych denerwujących bugów(wymieniane są wyżej). Macie jakieś pomysły, oprócz czekania? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Witam! Czy wiadomo coś nt. nowego patcha? Bo na oficjalniej stronie nic nie ma:/ A mam zamiar rozpocząć nową grę, tylko już z uaktualnieniami i bez niektórych denerwujących bugów(wymieniane są wyżej). Macie jakieś pomysły, oprócz czekania? Pozdrawiam!

 

Bedzie 'pod koniec miesiaca', czyli dokladnie nie wiadomo kiedy. Tak mi SI napisalo w jakims newsletterze czy czyms.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...