Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mts i bardzo dobrze, ze złodzieje nie grają!

BTW na forach czytałem, ze kazdy kto ma pirata to gra o klucz woła.

Słyszałem, tez ze jeśli dalej kontynuuje się gre po wgraniu patcha to on nie poprawia problemów z pucharami:-/ kurde, a moja Legia taki skład juz ma:|

Odnośnik do komentarza

z transferami w polskiej lidze od samego początku bida, płace z bazy zwykle nie są przez grę uwzględniane, reputacje lig się nie zmieniają, a niektórzy researcherzy pokroju Meksykanina, Włochów czy Ameryki Płd. przechodzą samych siebie :frocket: SI chyba postanowiło zrobić ogromny test sprawdzający prawdziwość hasła - nadzieja zawsze umiera ostatnia.

Odnośnik do komentarza

Widze że na tym patchu tworzą się mega "newsgeny". Jest to poważny błąd bo np zaczynaasz sobie w 5 lidze angielskiej. PO 3 sezonach stwierdzasz ze sa 18 laktowie z wolnego transferu lepsi m od Twoich wszystkich zawodników. Niech ktoś zacny zgłosi to do SI na forum kto zna angielski. Nie zgłaszamy błędów a potem nie dziwić się że np ich nie poprawią.

 

 

(Rezerwy w Angli dzialaja jak sie rozpocznie gre od nowa a jak na wczytaniu zapisu gry nie wiem)

Odnośnik do komentarza
A nic nie pisze o zmianie w rezerwach w Anglii i o polskich klubach w UEFA

Oh, really?

 

Poland

------

- Fixed Polish FA Cup round 1 and 2 draw.

- Fixed correct team not being entered into the Champions League.

 

Edit: Rozgrywki rezerw też działają poprawnie.

tu pisze tylko o Lidze Mistrzów a o UEFA ani słowa...

Odnośnik do komentarza
A nic nie pisze o zmianie w rezerwach w Anglii i o polskich klubach w UEFA

 

Słyszałem, tez ze jeśli dalej kontynuuje się gre po wgraniu patcha to on nie poprawia problemów z pucharami:-/ kurde, a moja Legia taki skład juz ma:|

 

Nie wiem czy pisze czy nie ale na pewno jest poprawione :] Jak sie kontynuuje takze.

Odnośnik do komentarza

U mnie po zainstalowaniu patcha silnik meczowy wyglada o niebo lepiej.

Problemem jest natomiast sytuacja na rynku transferowym zaraz po rozpoczeciu nowej gry, w kazdym zespole jest conajmniej 5 zawodnikow ktorymi interesuja sie inne kluby...bezsens :(

Odnośnik do komentarza

Nie no dajcie spokój ten patch to lipa w ciul kontuzje dalej to samo 5 kontuzji po minimum 2 tyg w tym 3 w ostatnim meczu.

 

http://img88.imageshack.us/img88/2780/sasacp4.png

 

Peszko - 1 miech (kontuzja w ostatnim meczu)

Wilk - 2 miechy (ostatni mecz)

Kononowicz - 2 miechy (ostatni mecz)

Rengifo - 2 tygodnie z początku były 2 miechy

Gamaliy - 2-3 miechy (tą kontuzje akurat dostał jeszcze na 9.0.1 na początku było 5 miechów)

 

Skoro 3 kontuzje w jednym mecz to normalka to pozdrowienia dla SI. No dobra raz może się zdarzyć ale żeby wszyscy napastnicy byli kontuzjowani to dziwne. Sezon mi się kończy ligę już sobie odpuściłem. Gram dwa finały W PLP i PP. Napastników nie mam jakiś juniorów będę musiał wystawić. ;/

Odnośnik do komentarza

Skorpion6657 - patrz Real Madryt x)

 

A tak mowiac prawde, czytajac o bledach na forum SI bylem przerazony, karne po wygranym meczu, itp. Narazie nie widzialem zadnego buga i bardzo jestem zadowolony z gry (moze dlatego, ze mam nowego skina :D). Gre rozpoczalem od nowa =] chodzi szybko, mecz wczytuje sie szybko, pilkarze graja o niebo lepiej i nie ma juz glupich asyst gk. Nie dostrzeglem rowniez nadmiaru strzalow z dystansu. Moze troche martwi mnie to, ze w ciagu sezonu przygotowawczego strzelilem jedynie 1 bramke ;x Ale przegladajac wyniki innych meczy towarzystkich/el. europejskich pucharow to bramek pada wieej, co moze cieszyc.

Odnośnik do komentarza

Mam takie małe pytanie: czy grając w polskiej lidze zdarzyło Wam się zobaczyć jakiś transfer zza granicy do polskiego klubu? Bo coś mnie się wydaje, ze gra jest pod tym względem mocno spieprzona :/ Puściłem na holidayu 3 sezony z polską ligą, w tym czasie żaden polski klub nie kupił ani jednego zawodnika zza granicy... Sprawdźcie proszę Wasze sejwy.

Odnośnik do komentarza
Mam takie małe pytanie: czy grając w polskiej lidze zdarzyło Wam się zobaczyć jakiś transfer zza granicy do polskiego klubu? Bo coś mnie się wydaje, ze gra jest pod tym względem mocno spieprzona :/ Puściłem na holidayu 3 sezony z polską ligą, w tym czasie żaden polski klub nie kupił ani jednego zawodnika zza granicy... Sprawdźcie proszę Wasze sejwy.

Już od kilku wersji tak jest, ja u siebie w 08 mam 2025 rok i w Polsce może z 10 obcokrajowców - paru Francuzów, Hiszpanów i Bośniaków, nikogo więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...