Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

przy wgranym patchu 9.1 (nie wiem jak jest bez patcha)

1. błąd z wyświetlaniem koszulek (jest sporo klubów i rep.gdzie po wrzuceniu dodatkowych grafik-koszulek - nie wyświetlają się one w grze (w różnych konfiguracjach: tylko domowe (np.Portsmouth) albo wszystkie (Dortmund, Anglia, Holandia)

2. błąd z klubami patronackimi (nie wiem czemu, ale u mnie np. Man Utd nie ma połączenia z Fluminense i ze Sportingiem które to widnieją w edytorze)

Odnośnik do komentarza
A sprawdź w edytorze czy kluby mają jakieś opcje współpracy zaznaczone, tak z moich obserwacji Arsenalu wychodziło że jeśli tam jest pusto to te kluby były usuwane z listy filiarnych

o ku... ;-) ale jajo :-P hmmm faktycznie, w FM 08 na 100% MU miało pierwokup w Fluminense... teraz odpaliłem grę i od razu rzucił mi się brak tego klubu (nie zauważyłem wcale w edytorze, że te kluby już nic nie łączy)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest bug - mianowicie w czasie oglądania meczu w trybie 3D i wybraniu panelu z opiniami asystenta, gdy ten ma nam coś do powiedzenia to ekran automatycznie przesuwa się do pierwszej "porady", tym sposobem cały czas trzeba przewijać pieprzony pasek, żeby widzieć co też asystent nam podpowiada...Mega irytujące:/

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sytuacja , mianowicie gdy sprowadziłem do klubu piłkarza X i pojawia się wiadomość że kibice uważają moje posunięcie za transfer stulecia etc, podczas gdy w Zaufaniu -> Wzmocnienia pisze o niezadowolonych kibicach z powodu transferu piłkarza X o_O To jak w końcu, transfer stulecia czy plebs? Bug.

Odnośnik do komentarza

witam mam małe pytanko odnosnie gry fm09 a dokladnie chodzi o to ze instaluje gre wszystko pieknie sie instaluje i po instalacji gra mi sie wlancza tzn wyskakuje bład ze APLIKACJA NIE ZOSTALA WLASCIWIE ZAINICJOWANA po wgraniu patcha i zrobieniu wszystkiego do konca pojawia sie ten sam bład co jest grane jakby ktos by mogł prosze o pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...