Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zacznę. Wczoraj zakończyłem najbardziej niesamowity i dramtyczny sezon w mojej histroii Football Managera.

 

Ale po kolei:

 

Na kolejkę przed zakończeniem 1 ligi prowadzony przeze mnie TUR TUREK zajmował 16, spadkowe miejsce. Tabela prezentowała się następująco:

 

14. Dolcan Ząbki 31 pkt

15. Znicz Pruszków 30 pkt

16. Tur Turek 30 pkt

17 Kmita Zabierzów 28 pkt

18. GKP Gorzów 19 pkt

 

Czyli utrzymanie dać mogło mi tylko zwycięstwo nad Wisłą Płock i to tylko przy założeniu, że Dolcan nie wygra z Motorem Lublin, a jednocześnie Znicz nie pokona najsłabszego zespołu w lidzę - GKP Gorzów. Ten mecz zostawmy, gdyż mimo, że wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie ostatecznie skończyło się 3:3 (Wszystkie mecze rozgrywane były w tym samym czasie).

Do 85 minuty meczu stan przedstawiał się następująco:

 

Tur Turek - Wisła Płock 0:0

Dolcan Ząbki - Motor Lublin 2:2

Znicz Pruszków - GKP Gorzów 3:3

 

W 85 minucie padły jednak dwie bramki. Igor Witczak strzelił dla mnie na 1:0 i utrzymanie było o krok. Zaraz po mojej bramce jednak... Dolcan strzelił na 3:2 i ja pogrążyłem się w smutku. Tak więc tabela przedstawiała się następująco:

 

14. Dolcan Ząbki 34 pkt

15. Tur Turek 33 pkt

16. Znicz Pruszków 31 pkt

17 Kmita Zabierzów 28 pkt

18. GKP Gorzów 20 pkt

 

Wszystko było dla mnie jasne, mimo prowadzenia z Wisłą to koniec mojej przygody z Turem... Jednak w 88 minucie niespodziewanie, kiedy to już patrzyłem na bieżące wyniki zamiast na własny mecz stało się coś nieprawdopodbnego - Król wyrównał stan meczu Dolcana z Motorem. Aż wyskoczyłem z fotela... Jeszcze przez 6 minut musiałem męczyć się oglądając mój mecz z Wisłą, kiedy to zawodnicy z Płocka w 92 minucie trafili w mój słupek, ale wreszcie mecz się skończył a ja w jakiś nieprawdopodbny sposób utrzymałem się w lidzę:D Prawde mówiąc sprawiło mi to dużo więcej satysfakcji niż wygranie jakiejkolwiek ligi czy pucharu.

 

Ostateczna tabela:

 

14. Tur Turek 33 pkt

15. Dolcan Ząbki 32 pkt

16. Znicz Pruszków 31 pkt

17 Kmita Zabierzów 28 pkt

18. GKP Gorzów 20 pkt

Odnośnik do komentarza
no to mecz wyrownanych zespolow:

 

http://img377.imageshack.us/img377/8710/ahavk5.jpg

 

:| Masakra?

Wiadomo, że angielskie klubu są lekko przepakowane względem Europy :P W sumie to zawsze tak było :] U mnie standardowo w LM były 3 angielskie zespoły w półfinale. UEFA też wygrała angielska drużyna... czyli ja grając Aston Villą. ;) W lidze spisywałem się bardzo słabo (11 miejsce na koniec), a w Europie wygrywałem... No i teraz mały dylemacik mam. Wcześniej pisałem:

 

Jak mnie wkurza taka gra... Kompletnie nie mogę sobie poradzić na wyjazdach... Przed chwilą grałem w UEFA, u siebie gładko wygrałem z Zenitem 2-0, a tydzień później dostałem od nich w rewanżu 4-0 w dupe na wyjeździe. No wkur... się można, aż wyłączyłem bez zapisywania...

Posiedziałem potem jeszcze dłużej przy taktyce, jeszcze ją ulepszyłem i wygrałem po wczytaniu z Zenitem... i potem cały puchar... Ech, a zawsze sobie mówiłem, że nigdy nie użyje Save&Load :D a tak dzięki wyłączeniu bez zapisywania odniosłem przez to spory sukces... :|

Odnośnik do komentarza

Nie no, to byl chyba tylko przypadek bo Angielskie zespoly az tak u mnie nie miazdza ;D w finale P. UEFA w 2 sezonie Valencia 3:0 Sporting, a w poprzednim sezonie Valencia 2:3 Ajax. LM 1 sezon: Juventus (k)1:1 Real, a teraz Chelsea - Arsenal zagraja, ale to o niczym nie swiadczy, Arsenal gromi w Premiership wiec mysle, ze to ich sezon. Jednak wciaz uwazam, ze ligi sa zbalansowane (poza kilkoma wyjatkami, tj. druzynami srodka tabeli Premiership - Blackburn, Tottenham). Zeby nie bylo offtopicu:

 

Co wy na to?:D

http://img211.imageshack.us/my.php?image=aham2tf4.jpg

Nic dziwnego, to 2 screen:

http://img140.imageshack.us/my.php?image=ahamcy2.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę wyjść z...ze zdziwienia jak widzę ceny młodych grajków w polskiej lidze...I może nie byłoby to AŻ tak niesamowite gdyby nie fakt, że ceny tychże skaczą jak zapyziałe - od 26 tys. euro do 450 tys euro za młodzieńca, który nie nadaje się za bardzo na piłkarza w przeciągu 3 dni!!! (vide - Gołębiowski w Lechu, czyli w moim zespole...) Jest to niewątpliwie megabug...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...