Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie

 

mam pytanko czemu backgroundy mi nie działają w meczach dla druzyn wyjazdowych?Druzyny co grają u siebie mają a ci co na wyjeździe nie.Gram 2 sezon i mam tak ciągle a mam wszystkie backgroundy druzyn z ekstraklasy Polskiej.

Screen: http://img160.imageshack.us/img160/9354/beztytuuig1.jpg

Nie rozumiem. Tzn. kiedy mają się pokazywać backgroundy drużyn wyjazdowych ? Zawsze były tylko te dla stadionu gospodarzy.

Odnośnik do komentarza

 

Po usunięciu folderu small żadnych flag nie mam. Macie jakiś link do samych flag, byle nie na rapidshare.

Na dodatek jeszcze mi brakuje ikon koszulek na ekranie taktyki. Mogę też prosić?

Odnośnik do komentarza
ponawiam pytanie

 

mam pytanko czemu backgroundy mi nie działają w meczach dla druzyn wyjazdowych?Druzyny co grają u siebie mają a ci co na wyjeździe nie.Gram 2 sezon i mam tak ciągle a mam wszystkie backgroundy druzyn z ekstraklasy Polskiej.

Screen: http://img160.imageshack.us/img160/9354/beztytuuig1.jpg

Nie rozumiem. Tzn. kiedy mają się pokazywać backgroundy drużyn wyjazdowych ? Zawsze były tylko te dla stadionu gospodarzy.

 

Nie chodzi o tło ekranu, czyli o stadion, tylko o tło za herbem w górnej części...

A użytkownik KosaPB będzie ponawiał pytanie za każdym razem, jak nie otrzyma odpowiedzi? Cierpliwości!! Ktoś będzie wiedział jak Ci pomóc, to bądź spokojny, że na pewno to zrobi, a takim nabijaniem postów możesz sobie tylko zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
no chodzi mi o te takie 75% loga za herbem.Że druzyny grające na wyjazdach tego nie mają,tylko te co grają u siebie to mają

 

Sprawdź czy masz w katalogu z logami background(right). U mnie wygląda to tak: \fm2009\user\graphics\pictures\logos\polska\ekstraklasa\clubs\background\background(right)

 

Ja mam z kolei pytanie. Czy da się jakoś zmienić to, żeby na ekranie wyniku meczu zamiast herbów drużyn pojawiły się koszulki, tak jak było w poprzednich FM-ach?

Odnośnik do komentarza

Było pisane nie raz. W katalogu gdzie masz zaintstalowanego FM-a tworzysz podkatalogi USER > GRAPHICS > PICTURES > FACE/KITS/LOGOS i wrzucasz grafiki do odpowiednich folderów. Potem przechodzisz do ustawień gry i zmieniasz domyślny folder użytkownika na ten który stworzyłeś wcześniej, czyli ...FM\USER. Żeby wszystko zadziałało jak należy odznaczasz dodatkowo buforowanie skórki w opcjach.

 

Ja mam z kolei pytanie. Czy da się jakoś zmienić to, żeby na ekranie wyniku meczu zamiast herbów drużyn pojawiły się koszulki, tak jak było w poprzednich FM-ach?

Czytałem gdzieś, że ktoś z grafików pracuje nad takowym bajerem.

 

No właśnie też słyszałem. Ale zastanawia mnie jedno. Dlaczego autorzy gry zmienili to co było dobre? Jaki to miało sens? No chyba że to kolejny bug tej wersji.

Odnośnik do komentarza
A ja mam problem z kitsami i z flagami niektóre mi się wyświetlają defaultowe a niektóre z fm 08, które dodałem co się dzieje ? Zaznaczam, że odznaczałem buforowanie skórki.

 

Mam to samo, to dziwne - bo w 08 wszystko działa jak należy.

W 09 - np. Arsenal - nie wyświetla się żadna koszulka, podczas gdy w ManUtd, wyświetla się tylko HOME.

To samo z niektórymi herbami drużyn i lig.

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Dodam, że większość grafik wyświetla się poprawnie.

Odnośnik do komentarza
A ja mam problem z kitsami i z flagami niektóre mi się wyświetlają defaultowe a niektóre z fm 08, które dodałem co się dzieje ? Zaznaczam, że odznaczałem buforowanie skórki.

 

Mam to samo, to dziwne - bo w 08 wszystko działa jak należy.

W 09 - np. Arsenal - nie wyświetla się żadna koszulka, podczas gdy w ManUtd, wyświetla się tylko HOME.

To samo z niektórymi herbami drużyn i lig.

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Dodam, że większość grafik wyświetla się poprawnie.

 

Kurcze to i u mnie sie dziwnie wyswietla wszystko... Zdjecia i loga ok, kity wyswietlaja sie dobrze w zakladkach Informacje w klubach, ale w trakcie meczu wszyscy na boisku maja identyczne, biale koszulki.

Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...