Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy FM już zamówiony, jak zwykle na Gram.pl, jak zwykle kurierem. Teraz tylko czekać, oby przywieźli w jak najlepszym terminie(najlepiej w dniu premiery). Jako że mam już zarejestrowane poprzednie cztery odsłony tej serii skorzystałem z maksymalnej zniżki i gra kosztowała mnie o 30zł mniej czyli 69,90(szkoda, że liczy się tu tylko jeden stary FM, powinna być zniżka za wszystkie inne, choć gra kosztowała by wtedy góra 30zł :> ). Do tego dochodzi kurier(17,90zł) i mamy ogólną cenę 87,80zł. Szczerze mówiąc grę zamawiam mocno "na potem", bo pewnie po drugiej(obym się mylił, może już po pierwszej) łatce będzie grywalna na tyle, żeby nie przeklinać co 5 minut.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie kumam tego ciśnienia na pre-order. 14 listopada można spokojnie udać się do MediaMarkt, Saturna, czy innego ElektroWorlda i bez stresu ściągnąć grę z półki. To nie jest lodówka w czasach komuny, o którą nasi ojcowie toczyli heroiczne boje z innymi chętnymi, a i tak wychodzili ze sklepu z czymś innym (będąc w siódmym niebie) :]

Odnośnik do komentarza
Szczerze mówiąc nie kumam tego ciśnienia na pre-order. 14 listopada można spokojnie udać się do MediaMarkt, Saturna, czy innego ElektroWorlda i bez stresu ściągnąć grę z półki. To nie jest lodówka w czasach komuny, o którą nasi ojcowie toczyli heroiczne boje z innymi chętnymi, a i tak wychodzili ze sklepu z czymś innym (będąc w siódmym niebie) :]

 

 

A jak ktoś mieszka w Przepierzowicach Dolnych nad Wisłoką i do najbliższego elektro-tesco ma ponad 200 km??

Sam zamówiłem pre-order, ale jeśli mnie wyjdzie więcej niż 79,90zł (nadal nie wiem jaka będzie ostateczna cena, przez jakiś błąd skryptu gram.pl), przejadę się do MM. Pozdrawiam.

 

P.S. Poza tym pewnie i tak nie zainstaluje "dziewiątki" zanim nie przeczytam jakiś pozytywnych komentarzy na temat jej grywalności.

Odnośnik do komentarza
Niestety. Tylko w tym wypadku zaczynam się zastanawiać czy taniej nie wyniosłoby mnie kupienie gry w Empiku czy Media Markt. Pod warunkiem, że w ogóle się tam pojawią :-k

A nie lepiej z Allegro, 3 miechy po premierze, za 35 zł?

Gra do wyjścia drugiej łaty zapewne i tak będzie grywalna jedynie dla mega-hardkorowców nie interesujących się mega-bug'ami. :D

Odnośnik do komentarza
Niestety. Tylko w tym wypadku zaczynam się zastanawiać czy taniej nie wyniosłoby mnie kupienie gry w Empiku czy Media Markt. Pod warunkiem, że w ogóle się tam pojawią :-k

A nie lepiej z Allegro, 3 miechy po premierze, za 35 zł?

Gra do wyjścia drugiej łaty zapewne i tak będzie grywalna jedynie dla mega-hardkorowców nie interesujących się mega-bug'ami. :D

Zdecydowanie lepiej. FM08 kupiłem kilka miesięcy po premierze za 20 parę zł, ale mimo wszystko coś mnie do niej ciągnie :-k No, ale jeśli demo będzie tragiczne pod względem błędów to zrezygnuje z zamówienia i tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Niestety. Tylko w tym wypadku zaczynam się zastanawiać czy taniej nie wyniosłoby mnie kupienie gry w Empiku czy Media Markt. Pod warunkiem, że w ogóle się tam pojawią :-k

A nie lepiej z Allegro, 3 miechy po premierze, za 35 zł?

Gra do wyjścia drugiej łaty zapewne i tak będzie grywalna jedynie dla mega-hardkorowców nie interesujących się mega-bug'ami. :D

Dokładnie, ale za 35 zeta 3 miechy po premierze raczej się nie dostanie, ale za 50 na pewno.

Demo 2k8 było kiepskie, mimo to zdecydowałem się na zakup w dniu premiery i do dziś żałuję, dlatego tym razem takiego błędu nie zamierzam popełnić. Jeśli w ogóle kupię (zależeć to będzie od wymagań sprzętowych gry) to po wyjściu drugiej łatki, oszczędzi mi to wiele nerwów. Bo po co mi na półce gra, która nie będzie grywalna x czasu.

Tak w ogóle to nie ma żadnych informacji (choćby nieoficjalnych) jakie wymagania będzie mieć ta gra?

Odnośnik do komentarza

Czy zna ktoś jakieś dobre źródło do pre-ordera? Bo gram.pl z tego co wiem moze sie kilka dni spóźniać z dostawą, a chciałbym mieć FM-a w dniu premiery w domu. A także pytanko. Czy ktoś orientuje się czy w sklepach typu EMPiK, Saturn, Media - Markt można robić rezerwację na gry?

 

 

Podejrzewam,że można robię tak kiedy kupuje jakieś płytki z muzą.

Odnośnik do komentarza
Nowy FM już zamówiony, jak zwykle na Gram.pl, jak zwykle kurierem. Teraz tylko czekać, oby przywieźli w jak najlepszym terminie(najlepiej w dniu premiery). Jako że mam już zarejestrowane poprzednie cztery odsłony tej serii skorzystałem z maksymalnej zniżki i gra kosztowała mnie o 30zł mniej czyli 69,90(szkoda, że liczy się tu tylko jeden stary FM, powinna być zniżka za wszystkie inne, choć gra kosztowała by wtedy góra 30zł chytry.gif ). Do tego dochodzi kurier(17,90zł) i mamy ogólną cenę 87,80zł. Szczerze mówiąc grę zamawiam mocno "na potem", bo pewnie po drugiej(obym się mylił, może już po pierwszej) łatce będzie grywalna na tyle, żeby nie przeklinać co 5 minut.

 

taaa no i co jeszcze :P moze i dzien po premierze haha ? ja gram.pl dziekuje bardzo! mam w Green City MM od wrzesnia wiec na spokojnie sobie podejde :) zreszta pewno kupie pod koniec listopada bo albo nawet na poczatku grudnia co bede sie spieszyl ;] kurier sie nie spieszy to ja tez ;)

Odnośnik do komentarza
taaa no i co jeszcze :P moze i dzien po premierze haha ? ja gram.pl dziekuje bardzo!

 

Ja także już podziękuje gram.pl :)

Ostatnie dwa zamówienia Fm2007 i 2008 pamiętamy jak im poszły...

szkoda że nie ma juź archiwum co sie działo z pre-orderami wtedy. W MM dawno juz leżały pudełeczka w cenie niższej niż na gram.pl a ja ceirpliwie czekałem jak mi na wioskę z tramwajami(Szczecin) dotrze mój preorder.

W tym roku dziękuję, odbiorę osobiście w empiku lub MM.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...