Skocz do zawartości

Liga polska zamiast brazylijskiej


kleyo

Rekomendowane odpowiedzi

nawet ciekawy pomysł tylko ja nie pogram gdzie Pogoń Szczecin?

 

Narazie to jest orientacyjnie drużyny podane. Pogoń raczej dodam do II ligi, a nawet jeśli nie to napewno będzie w niższej lidze i wystarczy podmienić. Jednak raczej będzie grywalna.

 

Na dzień dzisiejszy uaktualniłem transfery w Ekstraklasie, naprawiłem parę błędów(np. Adrian Chomiuk, złe współrzędne Radomia itp.) Jutro uaktualnie I ligę i zaczne uzupełniać dane o druzynach z II ligi. Dodatkowo musze pomyśleć w końcu jak podzielić te rejony bo podany wcześniej podział chyba odpada z pewnych względów. Raczej w ostatecznym podziale nie będę się trzymał kurczowo województw(czyli np. jakieś miasto leżące na skraju województwa może być dodane do innego).

 

A teraz idę spać, bo ostatnio mało spię :D

Odnośnik do komentarza
A Jeziorak Iława będzie?

 

Będzie, będzie. Jak się teraz patrze na tabelę II Ligi to widocznie coś przeoczyłem i nie dodałem kilku drużyn, ale zaraz to naprawię. Będą wszystkie zespoły z Ekstraklasy, I, II Ligi - jako grywalne plus do tego większość z III ligi jako grywalne, natomiast te z niższych lig raczej jako niegrywalne(moze będą jakieś wyjątki)

Odnośnik do komentarza

A więc przypisałem regiony Polski do stanów Brazylii - lista poniżej. Jeśli ktoś ma co do tej listy jakiekolwiek zastrzeżenia to myślę iż do piątku można zgłaszać ewentualne poprawki(w końcu co kilka głów to nie jedna wiec możliwe że powstanie jeszcze lepszy podział), a potem już będę dodawał kolejne kluby w zależnosci ile miejsc w danym regionie zostanie(te kluby nie będą w pierwszym sezonie grywalne, bo występują tylko w mistrzostwach stanowych, ale będzie można grać przeciw nim). Ja jak narazie testuję bazę na urlopiei nie jest źle choć pare poprawek muszę dodać. A oto wspomniana lista.

Odnośnik do komentarza

Kilka dodatkowych słów o updacie:

 

1. Jako grywalne będą zespoły z Ekstraklasy, I ligi, II ligi oraz zespoły z III ligi zajmujące miejsca tak na oko do 13. Więc jak ktoś chce wiedzieć czy jakiś klub będzie niech zobaczy gdzie gra dopasuje do tego co napisałem i już będzie wiedział. Pytać nalezy jedynie w sytuacji gdy zespół jest blisko tej granicznej 13 pozycji w III lidze.

2. Oprócz klubów grywalnych będzie jeszcze dużo klubów niegrywalnych(nie wiem jeszcze ile, i nie wiem jakie) więć tutaj mozna zgłaszać ewentualnie jakie kluby dodać z niższych klas

3. Staram się, aby były aktualne skłądy dla zespołów grywalnych przy czym tworząc nowych zawodników dla zespołów z II i III ligi mają oni losowe atrybuty, losową pozycję z danej formacji, a ustawione tylko CA, minusowe PA, wzrost i wagę, datę urodzenia i narowość.

 

Jak narazie wszystko dobrze się układa i mam nadzieję, że w niezbyt długim czasie uda się mi to skończyć. Trzymajcie kciuki :)

 

PS. Mam w domu atlas i wiem gdzie leży Leszno :P

Odnośnik do komentarza

http://www.lksczarnochowice.pl/pilkarze.php jak dasz rade to wrzuc Czarnochowice do rozgrywek stanowych xD to jest Krakow podokreg Wieliczka... jak dasz rade to juz jestes Bogiem i zycze Ci by to byl najlepszy udpate :)

 

Zielenczanka Zielonki - http://www.kubalinho.cal.pl/joomla/index.php ( dodaj do 1 druzyny Adriana Sobczyka - bramkarz prosze xD ) , Węgrzcanka Wegrzce Wlk. - http://www.wegrzcanka.pl/ , http://krpodleze.fm.interia.pl/pilkarz.html wszystkie druzyny to okreg Krakowski :]

Odnośnik do komentarza

Te kluby które tutaj dajecie oczywiście mogę dodać do bazy, ale raczej jako kluby niegrywalne. Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy mógł je sobie potem dodać do 3 ligi i grać. Pracę idą pełną parą ponieważ najprawdopodobniej 29 wyjeżdzam i nie wiem jak będzie z dostępem do komputerai chce zrobić jak najwięcej teraz, choć chyba zabraknie mi czasu zeby zrobić wszystko idealnie tak jak sobie zaplanowałem. Myślę, iż około niedzieli można się spodziewać jakieś pierwszej wersji bazy(najprawdopodonbiej tylko część klubów 3 ligi będzie miało tam pełne i aktualne kadry). Pozyjemy, zobaczymy. Ja też bym sobie już bardzo chętnie pograł :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Projekt upadł, ponieważ na studiach nie mam dostępu do neta narazie. Poza tym gdy zobaczyłem, że muszę dodać jeszcze ponad 500 zespołów, żeby gra się nie krzaczyła to trochę zwątpiłem. Pomyśle nad tym przy okazji FM 2009, ale nic nie obiecuję.

 

No i przepraszam, jeśli komuś narobiłem smaku na grę a tu nic z tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...