Skocz do zawartości

Kin4s Apdejt


Kinas

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłeś nową grę? Tęcza jest w grywalnej lidze (tj. 4 liga A) ?

 

Edyta:

Sprawdziłem z ID, to jest najbardziej pewny sposób :>

"SWAP_TEAMS" "1394631345" "1394631303"

Wszystko u mnie działa jak należy. Jeżeli dobrze nazwałeś plik (nazwa.edt), dobrze go umieściłeś, to taki wpis na 100% umożliwi Ci grę Tęczą już w 1. sezonie gry.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wyżej najpewniejszym sposobem jest wpisanie ID zamiast nazw klubów, gdyż tam powinny być nazwy angielskie, a tam mogłem popełnić błąd pozostawiając np. ó lub ł.

W ustawieniach zaznacz "Pokaż ID" i wpisz odpowiednie ID zamiast nazw klubów.

Odnośnik do komentarza
Tip for free:Ściągasz FMM Modifera, przed ściągnięciem zawodnika dajesz mu obywatelstwo Polskie, po tym jak przejdzie do klubu spowrotem zmieniasz na "jego" narodowość i po kłopocie.

 

Nie dzięki, nie mam ochoty być jedynym klubem w "Polsce" który może to ominąć. Cheats r bad. To już bym wolał się przyzwyczaić :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze wielkie gratulacje za tego updat'e!

Mam pewien problem, w edytorze stworzyłem kilkunastu nowych zawodników do drużyny Czarni Dęblin (aktualnie 5 liga), przeniosłem ich do ligi 4C. Zrobiłem także parę zamian klubów w tej właśnie grupie (wg klucza geograficznego). Kilka także w wyższych ligach. I niestety po wybraniu nowej gry i bazy danych po moich przeróbkach nie ma w menu wyboru Polski :co: A jak wybieram inny kraj, np. Włochy i biorę podgląd na polskie kluby to jest ich tylko 16... Czemu tak się stało?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...