Skocz do zawartości

[FM 2008] Stale fragmenty gry


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacznę. Mam bardzo skuteczne rzuty rożne i co za tym idzie również pośrednie rzuty wolne (przy których jest podobne ustawienie zawodników). Dzięki wskazówkom romsona89 i moim modyfikacjom patent na rożne jest następujący:

Gramy w pole bramkowe dlatego w poleceniach drużynowych zaznaczamy to przy rozegraniu rożnych.

Następnie ustawienie zawodników:

Prawy Obrońca - nabieg na krótki słupek (u mnie on gra bardzo dobrze głową i jest szybki - M.Richards ale i Seitaridis daje radę)

Lewy Obrońca - tył

Środkowy Obrońca - przy bramkarzu (najlepszy główkujący w drużynie, silny, skoczny)

Środkowy Obrońca- nabieg na długi słupek (do niego czasami też idzie piłka to coś strzeli ale ogólnie to ma on wyciągać z pola bramkowego obrońcę)

Środkowy Pomocnik - tył

Prawy Skrzydłowy - na rozgeranie

Lewy Skrzydłowy - za polem karnym

Ofensywny Pomocnik - tył

Ofensywny Pomocnik - wykonawca rożnych

Napastnik - wychodź z głębi pola (rzadko coś strzela, ma on tylko odciągać uwagę)

 

Mając 3 graczy z tyłu prawie do minimum ogranicza się kontrataki po stracie rożnego.

 

obrońca przy bramkarzu

bramki obrońców

rożne w lidze

pośrednie rzuty wolne w lidze

rzuty rożne w pucharze Króla

pośrednie rzuty wolne w pucharze Króla

rzuty rożne w LM

 

Wykonawcą przeważnie jest R. van der Vaart

 

Za to w Kamerunie nie mam takiego dobrego wykonawcy ale coś tam zawsze się strzeli.

bramki obrońców w Kamerunie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...