Skocz do zawartości

FM Genie Scout 2008


muerte

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam 2014, nie domyślny update, a działa... :roll:

@Beniasty, albo masz skompresowanego sejwa, albo powinieneś wysłać im swojego crash dumpa, aby rozwiązali problem :)

 

 

U mnie działa na łatce 8.0.1 podczas gdy wersja build.83 juz nie działała (po 2 sezonie jestem). Może to kwestia sprzętowa.

Odnośnik do komentarza
A ja mam 2014, nie domyślny update, a działa... :roll:

@Beniasty, albo masz skompresowanego sejwa, albo powinieneś wysłać im swojego crash dumpa, aby rozwiązali problem :)

 

To jak go mam nie kompresować hmmm ? bo nie kumam.

 

Wyskakuje mi komunikat:

 

Data file seems to be corrupt. Wantet to read 4 bytes, could only read 0 bytes.

Czyli mam skompresowaną ?

Odnośnik do komentarza

Mam FM-a 8.02 z fixem. Próbuję załadować nieskopmresowanego save'a, lecz wyskakuje mi błąd taki sam, jak Beniastemu, lecz z liczbami dużo większymi. Mam dopiero początek sezonu, kilka ligowych meczy za sobą, tylko 2 ligi grywalne (OE i 2. liga + wszyscy Polacy). Jaki może być powód teog, że nie wczytuje mi save'a? Dodam, iż normalnie w grze ten zapis działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Mam FM-a 8.02 z fixem. Próbuję załadować nieskopmresowanego save'a, lecz wyskakuje mi błąd taki sam, jak Beniastemu, lecz z liczbami dużo większymi. Mam dopiero początek sezonu, kilka ligowych meczy za sobą, tylko 2 ligi grywalne (OE i 2. liga + wszyscy Polacy). Jaki może być powód teog, że nie wczytuje mi save'a? Dodam, iż normalnie w grze ten zapis działa bez zarzutu.

 

Ja gram na Fudi & Messinho Revolution Update, 8.02 z fixem, wszystkie ligi niemieckie + piłkarze z 15 krajów dodanych za pomocą pliku .ddt programikiem "Oskarsson EDT Maker". Wersja Scouta 2008 beta 1 bulid 90 (czyli ta najnowsza) i śmiga bez problemu (aha - jestem w 2011 roku). Wielkość pliku save ~220 MB (poprzedia wersja scouta zaczęła mi się sypać jak plik save osiągnoł ponad 150 MB). Może dlatego, że to beta to się sypie. Pozostaje mieć nadzieję, że Eugene dopracuje wersję finalną.

Odnośnik do komentarza
Mam FM-a 8.02 z fixem. Próbuję załadować nieskopmresowanego save'a, lecz wyskakuje mi błąd taki sam, jak Beniastemu, lecz z liczbami dużo większymi. Mam dopiero początek sezonu, kilka ligowych meczy za sobą, tylko 2 ligi grywalne (OE i 2. liga + wszyscy Polacy). Jaki może być powód teog, że nie wczytuje mi save'a? Dodam, iż normalnie w grze ten zapis działa bez zarzutu.

 

Ja gram na Fudi & Messinho Revolution Update, 8.02 z fixem, wszystkie ligi niemieckie + piłkarze z 15 krajów dodanych za pomocą pliku .ddt programikiem "Oskarsson EDT Maker". Wersja Scouta 2008 beta 1 bulid 90 (czyli ta najnowsza) i śmiga bez problemu (aha - jestem w 2011 roku). Wielkość pliku save ~220 MB (poprzedia wersja scouta zaczęła mi się sypać jak plik save osiągnoł ponad 150 MB). Może dlatego, że to beta to się sypie. Pozostaje mieć nadzieję, że Eugene dopracuje wersję finalną.

 

Zapomniałem dodać, że gram na FMPoland Update. Save ma niecałe 40 mb dopiero...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
a to jest jakas roznica ? chyba powinno hulac na wszystkich wersjach. Ja mam łate 8.01 a zainstalowany mam FMScout public beta 2 pobrane z fmscout.com

 

Spróbuj tego:

FM Genie Scout 2008 v1.00 beta 3 build 93

Ostatnia wersja beta scouta.

 

Ja sam gram na łatce 8.0.1 i scout chodzi mi bez prblemu od wersji public beta 1

Oczywiście gra musi byc nieskompresowana.

Jeśli mimo tego scout Ci nie chodzi, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Następna wersja ma juz być pre-release version.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

elo, czy jest w genie opcja, zeby przy wyszukiwaniu wyswietlalo tylko pilkarzy, ktorzy sie zgodza przyjsc? jak nie to jak sobie z tym poradzic. bo np. probowalem z reputacja, ale to i tak nic nie daje, bo niekiedy goscie z world rep. na poziomie ponad 2000 sie zgadzaja, a inni ponizej 1000 nie chca przyjsc. wiec jak nie ma takiej opcji, to jak ustawic wyszukiwanie aby bylo jak najbardziej zblizone do moich wymagan?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...