Skocz do zawartości

FM Genie Scout 2008


muerte

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw kiedy pojawi sie fm genie scout do wersji 2008. rzyznam szczerze ze jestm zawiedziony (jak coroku zreszta) poziomem scoutingu w grze. wedlug mnie panowie z si powinni wziasc sie do roboty jesli chodzi o ten aspekt gry.

 

hmmm :-k

ja wręcz przeciwnie;

do tej pory (gram 5 sezon) zakupy rekomendowane przez scoutów są jak najbardziej udane;

może to kwestia "jakości" Twoich scoutów?

spróbuj zatrudnić lepszych;

" FM scout" zabija radość gry moim zdaniem....

Odnośnik do komentarza
jestem ciekaw kiedy pojawi sie fm genie scout do wersji 2008. rzyznam szczerze ze jestm zawiedziony (jak coroku zreszta) poziomem scoutingu w grze. wedlug mnie panowie z si powinni wziasc sie do roboty jesli chodzi o ten aspekt gry.

 

hmmm :-k

ja wręcz przeciwnie;

do tej pory (gram 5 sezon) zakupy rekomendowane przez scoutów są jak najbardziej udane;

może to kwestia "jakości" Twoich scoutów?

spróbuj zatrudnić lepszych;

" FM scout" zabija radość gry moim zdaniem....

a ja gram juz ktorys sezon, jestem teraz w roku 2023 zaczynalem gre w najnizszej z mozliwych lig w anglii i dotarlem do championship.moze ze 3 razy skorzystalem z pomocy moich skoutow (oczywiscie chodzi o zlecanie obserwacji na np kontynecie afrykanskim). a ocena pot. i ocena um. gracza nie jest nizsza u moich scoutow niz 17

Odnośnik do komentarza

Przetestowalem scouta beta i napisze, ze raz dziala raz nie. Mam wlaczone kilkanascie lig i scout nie daje rady tego zaladowac, wyskakuje blad. Stworzylem nowa gre z jedna liga i bez problemu scout dzialal. Nastepnie stworzylem nowa gre z kilkunastoma ligami i znowu blad. Najprawdopodobnie jest to problem w wczytywaniu ktorejs z lig ale nie mam czasu ani ochoty na testowanie tego ptroblemu. Jak wyjdzie wersja final moze wszystko bedzie dzialalo a narazie trzeba sobie radzic bez God scouting:p

Odnośnik do komentarza
Przetestowalem scouta beta i napisze, ze raz dziala raz nie. Mam wlaczone kilkanascie lig i scout nie daje rady tego zaladowac, wyskakuje blad. Stworzylem nowa gre z jedna liga i bez problemu scout dzialal. Nastepnie stworzylem nowa gre z kilkunastoma ligami i znowu blad. Najprawdopodobnie jest to problem w wczytywaniu ktorejs z lig ale nie mam czasu ani ochoty na testowanie tego ptroblemu. Jak wyjdzie wersja final moze wszystko bedzie dzialalo a narazie trzeba sobie radzic bez God scouting:p

Ja mam to samo, aczkolwiek nie tylko to przeszkadza w czytaniu save'a, również zamieszanie FMM może sprawić, że save sie "nie odpali"

Odnośnik do komentarza
Przetestowalem scouta beta i napisze, ze raz dziala raz nie. Mam wlaczone kilkanascie lig i scout nie daje rady tego zaladowac, wyskakuje blad. Stworzylem nowa gre z jedna liga i bez problemu scout dzialal. Nastepnie stworzylem nowa gre z kilkunastoma ligami i znowu blad. Najprawdopodobnie jest to problem w wczytywaniu ktorejs z lig ale nie mam czasu ani ochoty na testowanie tego ptroblemu. Jak wyjdzie wersja final moze wszystko bedzie dzialalo a narazie trzeba sobie radzic bez God scouting:p

Ja mam to samo, aczkolwiek nie tylko to przeszkadza w czytaniu save'a, również zamieszanie FMM może sprawić, że save sie "nie odpali"

 

Ja osobiście nic nie ruszałem żadnym edytorem i również mi wyskakuje błąd w którym pisze, że save który chcę wczytać jest zbyt duży(12 lig + 3 państwa) . Wnioskując beta Genie'go działa tylko z małymi save'ami :doh!:

Odnośnik do komentarza

Rozwiązanie problemu (znalezione z nudów w komentarzach na oficjalnej stronie Gnie Scouta):

Zapisujemy grę, odchodzimy na emeryturę menedżerem, zapisujemy ponownie, tyle że pod inną nazwą, pierwszego sejwa (tego z menago) wczytujemy w FMie, drugiego w Geniem i ponoć działa.

Odnośnik do komentarza
Przetestowalem scouta beta i napisze, ze raz dziala raz nie. Mam wlaczone kilkanascie lig i scout nie daje rady tego zaladowac, wyskakuje blad. Stworzylem nowa gre z jedna liga i bez problemu scout dzialal. Nastepnie stworzylem nowa gre z kilkunastoma ligami i znowu blad. Najprawdopodobnie jest to problem w wczytywaniu ktorejs z lig ale nie mam czasu ani ochoty na testowanie tego ptroblemu. Jak wyjdzie wersja final moze wszystko bedzie dzialalo a narazie trzeba sobie radzic bez God scouting:p

Ja mam to samo, aczkolwiek nie tylko to przeszkadza w czytaniu save'a, również zamieszanie FMM może sprawić, że save sie "nie odpali"

 

Ja osobiście nic nie ruszałem żadnym edytorem i również mi wyskakuje błąd w którym pisze, że save który chcę wczytać jest zbyt duży(12 lig + 3 państwa) . Wnioskując beta Genie'go działa tylko z małymi save'ami :doh!:

 

dokladnie. edytorem sie nie bawilem a wlaczane mam tylko ligi angielskie wiec z tym tez nie powinno byc problemu. a jednak scout nie dziala.

 

 

jak donoszą nieoficjalne źródła pełna wersja FM Genie scouta ma być gotowa dopiero w lutym, myślę że to smutna informacja szczególnie dla tych którzy korzystają z tego narzędzia

 

no to chlopaki ukraincy dali ciala :)

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale GS działa TYLKO na nieskompresowanych sejwach. w normalnym wypadku wyskakuje error. zatem jeśli to kogoś poratuje to niech zmieni w opcjach kompresje i spróbuje wtedy.

 

ciekawe bo mi nie dziala na skompresowanych i na nieskompresowanych rowniez.

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale GS działa TYLKO na nieskompresowanych sejwach. w normalnym wypadku wyskakuje error. zatem jeśli to kogoś poratuje to niech zmieni w opcjach kompresje i spróbuje wtedy.

 

Potwierdzam, mam to samo, ale trzeba zacząć grę od nowa. Jeżeli ktoś zaczął grę i zapisywał jako skompresowany, a potem odznaczył opcję i zapisał jako nieskompresowany, to również nie będzie działał.

Odnośnik do komentarza

Wyczytalem ze trzeba zapisywac gre za kazdym razem pod inna nazwa i bylo ok do konca 1 sezonu (sprawdzalem kilkukrotnie), a po 1 sezonie nie chcial sie odpalic i nic nie pomagala rezygnacja z funkcji menagera itp., chyba jednak trzeba bedzie poczekac na finalna wersje ;). Miejmy nadzieje ze juz na dniach sie ukaze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...