Skocz do zawartości

Finanse, finanse ...


mario84

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu wydatki na płace są wyższe od dochodów z biletów, no i nie wiadomo co z tym zrobić...

No ale żeby miesięcznie tracić 3-6MLN € ?!

Mogę się mylić ale płace są liczone 2 razy. Raz w wydatkach są ujęte a później w podsumowaniu jako ogólne wydatki na płace. I może stąd te minusy.

Odnośnik do komentarza
Po prostu wydatki na płace są wyższe od dochodów z biletów, no i nie wiadomo co z tym zrobić...

No ale żeby miesięcznie tracić 3-6MLN € ?!

Mogę się mylić ale płace są liczone 2 razy. Raz w wydatkach są ujęte a później w podsumowaniu jako ogólne wydatki na płace. I może stąd te minusy.

Jest na to jakaś rada, bo ja nerwowo nie wytrzymam.?

CO mam LM wygrać , żeby coś zarobić :| ?!

Odnośnik do komentarza
Mogę się mylić ale płace są liczone 2 razy. Raz w wydatkach są ujęte a później w podsumowaniu jako ogólne wydatki na płace. I może stąd te minusy.

Raczej sie mylisz. W żadnym klubie nie miałem problemów z finansami. W Leeds w 1 sezonie wypracowałem ponad 13 mln euro zysku.

Może problem leży w scoutingu. W 2k7 jeśli wysyłało sie kogoś poza kontynent to szły na to bardzo duże pieniądze. Sprawdźcie to.

Odnośnik do komentarza
Mogę się mylić ale płace są liczone 2 razy. Raz w wydatkach są ujęte a później w podsumowaniu jako ogólne wydatki na płace. I może stąd te minusy.

Raczej sie mylisz. W żadnym klubie nie miałem problemów z finansami. W Leeds w 1 sezonie wypracowałem ponad 13 mln euro zysku.

Może problem leży w scoutingu. W 2k7 jeśli wysyłało sie kogoś poza kontynent to szły na to bardzo duże pieniądze. Sprawdźcie to.

Moi skałci nie mają żadnych zadań, też tak myślałem, więc wszystko dowołałem.

Co jeszcze może być przeczyną?

Zamieszczam dwa screeny, przychody, oraz odchody :P.

 

Dochody..

 

Odchody :|

Odnośnik do komentarza
Albo zostawiasz najlepiej zarabiających piłkarzy i celujesz w zdobycie LM, gdzie pieniądze są duże, albo wystawiasz na listę transferową któregoś piłkarza, najlepiej drogiego i cieszysz się zyskiem.

No to raczej idę na całość, jestem już w półfinale, ale po sezonie i tak odejdę, mam propozycję z mojego ukochanego Manchesteru..

Ale mam nauczke, muszę się pilnować na przyszłość..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja gram Widzew Łódź, co miesiac trace ok 400 tys. zł. Roznica płac w klubie to +1,2 tys zł. A z poczatkowej kwoty 3,6 mln zł po jednej rundzie zostalo 1,86 mln zł. Mam czterech skautow, ktorzy przeszukuja region wschodni czy wlasnie to az tak zzera kase?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To co ja zauwazylem odnosnie finansow to dobry duzy stadion. Gralem Liverpoolem oni maja stadion ok 40 000 miejsc wydatki na płlce w granicach 1,2-1,5mln. Kazdego miesiąca notowalem strate ok 4mln. Nadrabiałem tylko prawami telewizyjnymi, wygrywana ligą, liga mistrzow itp. Ale i tak nigdy nie powrocilem do pierwotnego stanu sprzed rozpoczęcia gry czyli 120mln. Natomiast ostatnio pogrywam Swensea(Angielska Ligue One). Malutki budzecik- 3mln, transfery-1,2mln, place-87tys/tyg. Z takim budzetem cięezo utrzymac się w Coca Cola Champions, nie mówiac juz o Premiership. Postanowilem rozbudowac stadion. Zarzad wzial kredyt i postawili mi ladny stadionik na 20 000 miejsc. Na koniec kazdego miesiaca notuje zysk w granicach 500tys mimo tego ze splacam kredyt z stadion. Frekwencja w granicach 19-20tys kibicow na mecz.

 

P.S. Gram w EURO. Wyplaty co tydzien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...