Skocz do zawartości

Stadion


BoHuN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakładam temat oo tej nazwie, gdyż nie zauważyłem jeszcze takowego, a na forach o poprzednich częściach gier z serii FM byl taki temat...

 

I mam pytanie, otóż jakiś czas temu bawiłem się edytorem i ... dlaczegóż to w grze są dwa stadiony śląskie:

Jeden nazywa sie:

 

Stadion Slaski o pojemności 45000

 

a drugi

 

Stadion Śląski o pojemności 48000

 

Może mi to ktoś wyjaśnić??? Dlaczego tak jest???

 

PS. zapraszam również do wypowiadania się i wyrażania swoich opinii na w/w temat.

Odnośnik do komentarza
To jeszcze pikuś... ME2012 Miałem rozgrywane na Stadion Śląski, Stadion Slaski oraz w Poznaniu :D

 

Czy u kogoś już został wybudowany nowy stadion ?? tzn nie taki, że był zaplanowany, ale taki w trakcie gry... Jaką nazwę ma wtedy taki stadion ?

 

 

 

heh.. u mnie tez mistrzostwa byly rozgrywane na "dwóch stadionach Ślaskich" i w Poznaniu no i jeszcze stadion ŁKS <absurd>

Odnośnik do komentarza
Witam. Zakładam temat oo tej nazwie, gdyż nie zauważyłem jeszcze takowego, a na forach o poprzednich częściach gier z serii FM byl taki temat...

 

I mam pytanie, otóż jakiś czas temu bawiłem się edytorem i ... dlaczegóż to w grze są dwa stadiony śląskie:

Jeden nazywa sie:

 

Stadion Slaski o pojemności 45000

 

a drugi

 

Stadion Śląski o pojemności 48000

 

Może mi to ktoś wyjaśnić??? Dlaczego tak jest???

 

PS. zapraszam również do wypowiadania się i wyrażania swoich opinii na w/w temat.

 

Witam u mnie jeszcze daleko do ME2012, ale mam pare problemow ze stadionami, gram serie A sezon 08/09 i co widze na poczatku sezonu? Lazio i Roma za rok czyli w 2009 przenosza sie na Stadio Delle Alpi w Turynie(????????????) . czekam teraz niecierpliwie co z Juve czy moze oni do Rzymu na olimpijski sie przeniosa? czy ktos ma podobne problemu. pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

nie wiem jak wy ale uważam że ktoś ogarnięty w sprawach edytowania tych wszyskich statysk (niestety jeszcze nie ja :P ) mógłby zrobic taka łatke która uwzględniała by własnie stadiony na Euro 2012 i inne stadiony które są przebudowywane bo z tego co widziałem to stadiony Wisły i Lecha wgóle dalej nie są modernizowane Legii takze nie teraz Górnik Zabrze również bedzie rozbudowywał do 30.000... daty przbudowy stadionów żeby sie zgadzały z realistycznymi (przynajmniej zapowiedziami :P) bo tak jak koledzy wczesniej juz pisali to Euro 2012 rozgrywam na stadionie Widzewa czy dwóch Śląskich :] pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam piszę tego posta dla informacji osób które grają małymi klubami w Anglii i nie są właścicielami stadionu na którym grają.Moja historia zaczeła się w FM 11 sezonów temu.Objąłem najbiedniejszą drużynę w grze -Solihull Moors o wartości 20 tys funciaków.Przez pare lat grania przy dobrym stanie finansów jak na moje możliwości 3 czy też 4 razy zarząd godził się na rozbudowę bazy treningowej ,obiektow młodzieżowych itp ale jeśli chciałem rozbudować stadion miałem zawsze odpowiedż:

-nie możemy tego zrobić bo nie jesteśmy właścicielami obiektu.

No i się zacząłem martwić co będzie dalej.Mój stadion miał pojemnośc 3040 miejsc lata leciały w końcu doszedłem do 3 ligi co dla mnie jest sporym osiągnięciem jak na ten klub.Caly sezon komplet ,po sezonie w przerwie przyszedł dzień w którym dostałem info od zarządu :ogłoszono plany rozbudowy stadionu.

 

Zarząd ogłosił plany rozbudowy stadionu o 1944 miejsc siedzących.

 

Szacuje się, że rozbudowa potrwa około 8 miesięcy.

 

Podczas robót budowlanych tymczasową siedzibą klubu będzie stadion The Bescot Stadium.

 

 

Czyli jednak jest możliwa rozbudowa pomimo wcześniejszych obiekcji z własnością.

Zarząd zaskoczył mnie też znalezieniem sponsora za 200 tys na 5 lat a także wzięciem kredytu na 1,2 mln na 15 lat,to nie wszystko wczoraj miałem na koncie z 10 tys na plusie dzis mam 1,2 mln bo pojawiła sie jakś darowizna oprócz kredytu który jest pokazany w inwestycjach .Normalnie lubie ten swój zarząd .

Nadmieniam ,ze nie bawiłem się edytorem i te fakty wyszły same z gry więc nie jest tak żłe z programistami SI aż się mi chce dalej grać.Pozdrawiam wszystkich Sławek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...