Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczą dziwną, a nawet bardzo jest to,iż w każdym meczu zostaje strzelonych od 2-4 bramek, które sędzia nie uznaje ze względu na pozycje spaloną. Jeśli już jednak zaliczy to zawsze są pretensje, że piłkarz dotknął piłkę ręką. Raz na jakiś czas zdarzy się, abym strzelił normalnie bramkę bez żadnych protestów.

Odnośnik do komentarza

No nie przesadzaj, że 2-4 gole w każdym meczu, choć faktem jest, że całkiem sporo jest goli nieuznawanych. Większość decyzji arbitra jest słuszna, ale czasem trafiają się takie kwiatki, że głowa mała (spalony jak byk, 3-4 metry, a sędzia uznaje gola z takiej sytuacji, innym razem mowy o spalonym być nie może, a jednak arbiter gwiżdże) i takie cuda się dzieją co jakieś 3-5 meczów.

Odnośnik do komentarza
Rzeczą dziwną, a nawet bardzo jest to,iż w każdym meczu zostaje strzelonych od 2-4 bramek, które sędzia nie uznaje ze względu na pozycje spaloną. Jeśli już jednak zaliczy to zawsze są pretensje, że piłkarz dotknął piłkę ręką. Raz na jakiś czas zdarzy się, abym strzelił normalnie bramkę bez żadnych protestów.

 

 

Ja zagrałem ogólem 5 spotkan w nowym FM ( poniewż czekam na patcha ) i nie zdażył mi sie nieuznany gol w żadnym z nich ... wiec ktoś chyba przesadza i to solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Niestety nie przesadza. W jednym meczu 4 razy mialem taki babol. Najczesciej mi gwidali faule przy rzutach roznych.

 

 

Ja jak grałem Arsenalem z Valencia mecz rewanżowy LM w Londynie (Na wyjezdzie przegrałem 2:1) przy stanie 1:1 od 85 minuty do 95 mój AFC strzelił 5 bramek ale tylko jedna była uznana (Strzelona przez Adriano w ostatniej minucie) co w tym wszystkim najdziwniejsze to nie ilość nie uznanych bramek...ale to ze wszystkie padły po dośrodkowaniu Aaritalo na głowę Gallasa i golu tegoż zawodnika...a co jeszcze lepsze przy tych sytuacjach 4 razy również faulował Rosicky przez co bramki te były nieuznane... :blink:

 

P.S Teraz sie nie dziwie czemu tak często sędziowie odsyłają menadżera na Trybuny...;P

Odnośnik do komentarza
Niestety nie przesadza. W jednym meczu 4 razy mialem taki babol. Najczesciej mi gwidali faule przy rzutach roznych.

 

 

Ja jak grałem Arsenalem z Valencia mecz rewanżowy LM w Londynie (Na wyjezdzie przegrałem 2:1) przy stanie 1:1 od 85 minuty do 95 mój AFC strzelił 5 bramek ale tylko jedna była uznana (Strzelona przez Adriano w ostatniej minucie) co w tym wszystkim najdziwniejsze to nie ilość nie uznanych bramek...ale to ze wszystkie padły po dośrodkowaniu Aaritalo na głowę Gallasa i golu tegoż zawodnika...a co jeszcze lepsze przy tych sytuacjach 4 razy również faulował Rosicky przez co bramki te były nieuznane... :blink:

 

P.S Teraz sie nie dziwie czemu tak często sędziowie odsyłają menadżera na Trybuny... ;P

 

A ja chętnie bym obejrzał ten mecz :>

Odnośnik do komentarza
http://img233.imageshack.us/img233/8897/11...07021759xq5.png bo kiedyś liga mistrzów tylko w środy była...

 

A masz zaznaczone przesuwanie meczów na potrzeby TV?

Nie mam, aczkolwiek miałem wrażenie, że zawsze na wtorek/środa rozkładały się mecze. :-k Możliwe, że się pomyliłem.

A ja zawsze miałem zaznaczone przesuwanie meczów na potrzeby TV i nigdy nie widziałem wszystkich meczów LM jednego dnia. Zawsze rozkładały się na dwa dni. Dziwne :-k

Odnośnik do komentarza

Hm. Miał ktoś przyjemność oglądać na ME 2008 same najgorsze drużyny kwalifikacji? Tj. u mnie mistrzostwo zdobył bodajże Kazachstan, a w samej imprezie uczestniczyły tylko drużyny pokroju Malty, Czarnogóry, Luksemburgu, Lichtensteinu itp. Oczywiście grupy eliminacyjne wygrywały inne drużyny.

Później wkleję linka :)

Odnośnik do komentarza

gram dopiero 1 sezon (nie grałem w demo) i po 3 kolejkach zajmuję 3 miejsce- oczekiwanie zarządu to awans;

odniosłem 2 zwycięstwa i remis na wyjeździe z trudnym rywalem -Bradford City,

opinia zarządu po 1 miesiącu

po raz pierwszy spotykam sie z taką opinią, bo wszystko idzie zgodnie z planem , a mój bramkarz, wpuścił zaledwie 1 gola... :-k

Edit: Jalal to mój bramkarz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...